Jak Sázet na Házenou

Pokud se věnujete házené, určitě jste přemýšleli o sázení na výsledky. Hra má však mnohem více možností. Můžete například vsadit na součet nad/pod součet zápasu. U tohoto typu sázky sázíte na to, že tým vstřelí více gólů než jeho soupeři, nebo že tým vstřelí méně gólů. Kurzy na celkovou výhru/prohru se pohybují od -110 do +130.

Můžete si také vsadit na vítěze turnaje. Většina házenkářských turnajů se koná každoročně a sázky na absolutní vítěze vyžadují vítězný tým. Výplaty jsou určovány kurzem na peněžní linii na jméno každého týmu. Pokud vyhrajete, vyhrajete stanovenou částku. Pokud prohrajete, prohrajete. Takže můžete sázet na pod/nad součet hry a stále máte zisk.

Kurzy na házenkářský zápas se značně liší a měli byste si být vědomi možností sázení na každý zápas. Německá Bundesliga je nejpopulárnější liga na světě a začíná v srpnu. Skládá se z 18 týmů a nabízí postup a sestup. Mezi další soutěže ve sportu patří španělská Liga ASOBAL, která obsahuje šestnáct týmů, a LNH Starligue, která zahrnuje 14 týmů. Toto je vzrušující způsob, jak sázet na hru.

Zápasy v házené jsou často kratší, takže se možná budete chtít podívat na živý přenos, zda nenajdete skvělou cenu. Na rozdíl od fotbalu trvají házenkářské zápasy 60 minut a mohou poskytnout solidní zisky. Vybrat si samozřejmě můžete kdykoliv. Pokud to však uděláte předčasně, přijdete o maximální možnou výhru. Pokud jste schopni najít nejlepší cenu, můžete vyplatit peníze, když je kurz nejnižší.

Stejně jako u fotbalu se možnosti sázení na házenou velmi liší. I když si můžete vybrat z různých typů sázek, je nejlepší zůstat u vysoce postaveného týmu. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete vsadit, existuje mnoho způsobů, jak vsadit na hru. Existuje také široká škála možností sázení. Ve skutečnosti můžete vsadit i na remízu. Existuje mnoho různých zdrojů tipů na sázení na házenou, kde můžete zkontrolovat denní zápasy.

Možnosti sázení na házenou se pohybují od jednoduchých po složité. Můžete si například vsadit na počet gólů vstřelených během zápasu. Zápas o vstřelení gólu je skvělým místem pro sázku na celkový součet. Celkem 45 gólů je ideální sázkou pro fanoušky tohoto sportu. Tato sázka se vyplatí, pokud oba týmy vstřelí více gólů než jejich soupeři. Další dvě možnosti sázení na házenou jsou sázky nad/pod.

Další možností sázení na házenou je sázka na to, kolik tým vyhraje zápas. Tato sázka se uzavírá pomocí jednoduché struktury sázek nad/pod. Pokud tým vyhraje o určitou částku, vyhraje. Tým, který je pod stanovenou částkou, však nemůže vyhrát. Pokud je součet pod/nad vyšší než konečné skóre, sázka je prohrávající sázkou.